bird
sun

Statystyki odwiedzin

Dziś 141

Wczoraj 305

Tygodniowo 1245

Miesięcznie 3907

Razem 59595

KALENDARZ

No event in the calendar
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Żabki

Grupa „Żabki”

 

Jesteśmy jedną ze starszych grup w przedszkolu- rośniemy jak na drożdżach 

Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas, wtedy najczęściej bawimy się w kąciku kuchennym lub samochodowym, wspólnie układamy klocki, gramy w planszówki, rysujemy i opowiadamy sobie ciekawe historie. Dużo czasu spędzamy też w naszym ulubionym kąciku czytelniczym, gdzie razem z bohaterami książek przeżywamy mnóstwo ciekawych przygód.
Poznaliśmy już wszystkie przedszkolne zwyczaje, dlatego miło, wesoło i szybko mijają nam kolejne dni. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Jesteśmy bardzo odważni, tworzymy wspaniałą grupę.

Bardzo lubimy zabawy ruchowe w sali i w ogrodzie przedszkolnym – czujemy się Żabkami sportowcami. Chętnie malujemy, rysujemy i śpiewamy.
Lubimy uczyć się nowych rzeczy, bo chcemy być jeszcze mądrzejszymi Żabkami. Codziennie kształtujemy naszą samodzielność i wychodzi nam to coraz lepiej. Wiele rzeczy potrafimy zrobić sami, a z każdym dniem jesteśmy coraz bardziej świadomi swoich umiejętności i możliwości.

Przestrzegamy zasad z Kodeksu Przedszkolaka, a naszym młodszym kolegom i koleżankom z grupy Motylków zawsze chętnie służymy pomocą!

Nasze Panie mówią, że jesteśmy „Małymi Zuchami” i nie mylą się ani troszeczkę! 

Dokładają wszelkich starań, byśmy poznawali świat i poszerzali naszą wiedzę.

Wierzą, że kiedyś każdy z nas podobnie jak Robert Fulghum z pełnym zdecydowaniem będzie mógł powiedzieć, że „wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat”.

 

Zamierzenia na grudzień dla grupy ŻABKI